Konkurs fotograficzny „Podlasie dawniej i dziś”

2018-03-14

Drodzy, młodzi fotografowie! Wraz z nadchodzącą wiosną ruszajcie z fotograficzną pasjąi włączajcie się do drugiej edycji konkursu fotograficznego organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Białej Podlaskiej „Powiat bialski dawniej i dziś - Moda 2018 z architekturą w tle”.

W konkursie mogą wziąć udział gimnazjaliści i uczniowie szkół średnich.

Celem konkursu jest zachęcenie właśnie młodych osób do fotografowania otaczającego nas świata, miejsc, w których żyjemy oraz zwrócenia uwagi na historię południowego Podlasia. Chcielibyśmy utrwalić dla przyszłych pokoleń wizerunek ludzi żyjących współcześnie.

Zależy nam również na upowszechnianiu wśród młodzieży wiedzy i zainteresowania przeszłością „małych ojczyzn” oraz poszerzenia grona regionalistów i działaczy na rzecz zachowania lokalnej kultury.

Każdy uczestnik może przysłać mailem trzy fotografie wraz ze skanem wypełnionej karty uczestnika.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony www.mbp.org.pl w celu zapoznania się z regulaminem, pobrania formularza karty uczestnika zdjęć oraz pozyskiwania najświeższych informacji.

Przewidujemy nagrody rzeczowe związane z fotografią : akcesoria, książki oraz wystawę i spotkanie pokonkursowe w gmachu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej

Karta uczestnika