Nauka programowania – szkolenie dla nauczycieli i bibliotekarzy

2020-09-24

Multicentrum Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza do udziału w szkoleniu on-line organizowanym w związku ze zbliżającą się kolejną już edycją Europejskiego Tygodnia Kodowania, dotyczącym nauki programowania w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Webinarium skierowane jest do nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz bibliotekarzy pracujących z dziećmi z Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. Podczas szkolenia omówione zostaną wybrane rozwiązania do nauki programowania dostępne w Internecie oraz na urządzenia mobilne, z których można bezpłatnie skorzystać podczas zajęć organizowanych w przedszkolu, szkole czy bibliotece.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, odbędzie się ono za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Rejestracja uczestników prowadzona jest pod poniższym linkiem:

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Więcej informacji na temat szkolenia uzyskać można kontaktując się mailowo lub telefonicznie z Multicentrum:
tel.: 83 341-60-17
E-mail: multicentrum@mbp.org.pl