Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej - Konferencja naukowa – „SOLIDARNOŚĆ” – czas nadziei. Przemiany społeczno-polityczne w latach 1980-1989.

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Konferencja naukowa – „SOLIDARNOŚĆ” – czas nadziei. Przemiany społeczno-polityczne w latach 1980-1989.

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji naukowej pt. „SOLIDARNOŚĆ – czas nadziei. Przemiany społeczno-polityczne w latach 1980-1989, która odbędzie się 29 października 2024 roku.

Niniejsze wydarzenie jest przede wszystkim próbą pogłębienia historii regionalnej związanej z działalnością NSZZ "Solidarność" i odbywać się będzie w ramach Projektu „Wokół Okrągłego Stołu. Solidarność na terenie południowego Podlasia w latach 1980-1989”

W związku z powyższym do czynnego udziału w konferencji zapraszamy naukowców, doktorantów, studentów, regionalistów, a także wszystkie inne osoby zainteresowane tematyką konferencji.

Ze względu na ograniczoną liczbę prelegentów zastrzegamy sobie prawo do wyboru nadesłanych tematów. Wszystkie osoby zostaną poinformowane o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu się do udziału w konferencji.

Zgłoszenia do udziału prosimy nadesłać w nieprzekraczalnym terminie do 15 września 2024 roku.

 

Dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

 

Formularz zgłoszeniowy oraz zaproszenie na konferencję, w której znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje dostępne są w plikach do poprania.