Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Spotkanie z Agnieszką Panasiuk w Filii nr 6

Noc Bibliotek już za nieco ponad tydzień, a my odsłaniamy kolejne karty. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie ciekawych spotkań autorskich. A pierwsze z nich już 6 października.

Tego dnia Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej zorganizuje spotkanie z Agnieszką Panasiuk, uznaną przez szerokie grono czytelników autorką cyklu książek ,,Na Podlasiu”, powieści ,,Podróże serc” oraz powieści historycznej ,,Ścieżki Elizy”.

Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie najnowsza powieść pisarki - „Leśniczówka”, która jest drugą, po wydanej w tym roku „Kamienicy”, częścią cyklu powieściowego „Sekrety Białej”.

Charakterystyczną cechą twórczości Agnieszki Panasiuk jest umiejscowienie akcji opowiadanych przez nią historii na terenie Białej Podlaskiej i Południowego Podlasia. Wydarzenie to będzie miało wymiar artystyczno-społeczny, promujący lokalną kulturę i historię.

Banery/Logo