Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

LEGIMI

Nasza biblioteka oferuje Czytelnikom posiadającym kartę biblioteczną bezpłatny dostęp do ponad 63 000 tytułów e-booków i audiobooków! Jest to możliwe dzięki współpracy z Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie.

Legimi to największa wirtualna wypożyczalnia e-booków i audiobooków, z której możemy korzystać na komórkach, tabletach, komputerach oraz czytnikach e-booków.

Wszystkich, którzy są zainteresowani korzystaniem z aplikacji Legimi prosimy o kontakt telefoniczny: 83 341 60 12, bądź e-mailowy: informacja@mbp.org.pl.

Kody wydawane będą wyłącznie czytelnikom zarejestrowanym w naszej bibliotece.

Informujemy, że po zgłoszeniu chęci otrzymania kodu dostępu na podany przez Czytelnika adres e-mail zostanie przesłany kod wraz z instrukcją logowania.

Kod ważny jest przez 30 dni od momentu jego aktywacji. Po upływie tego czasu można zwrócić się do biblioteki o wydanie nowego kodu.

Grafika przedstawiająca plakat informujący o możliwości uzyskania dostępu do serwisu Legimi za pośrednictwem Miejskiej Biblioteki Publicznej. Zawiera informacje o metodzie otrzymania kodu dostępu wraz z danymi do kontaktu.