Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek Główny Miejskiej Biblioteki Publicznej

Czytamy - polecamy

Artykuły

 • Czytamy - polecamy

  W tym tygodniu pracownicy Filii nr 1 i 3 polecają Państwu wyjątkowe książki: „Zdradzona” - Magdalena Krauz, „Jarzębinowy zagajnik” – Halina Kowalczuk, „Calypso” - David Sedaris, „Jeden dobry dzień” – Roma Ligocka, „Szpieg za miliard dolarów” - David E. Hoffman, „Matką już byłam” – Anna M. Grengos, „Chłopcy z placu Moskwy opowieść o węgierskiej młodzieży lat 60” - Berta Zsolt. Zapraszamy do biblioteki po lekturę na weekend!

  Czytaj Więcej o: Czytamy - polecamy
 • W grudniu po południu

  Kolejny wtorek przed nami i recenzje książek, które warto przeczytać w grudniu. Dziś wszystkim miłośnikom literatury prezentujemy cztery tytuły: "Niemożliwy manuskrypt", "Schronisko dla ludzi", "Mam na Ciebie oko", "Neurolożka: piękny umysł, który się zgubił" polecają Państwu pracownicy Filii nr 1 (Al. 1000-lecia 35). Zachęcamy do przeczytania recenzji.

  Czytaj Więcej o: W grudniu po południu
 • W grudniu po południu

  W tym tygodniu polecamy książki: Katarzyny Nosowskiej, Agaty Christie oraz Jakuba Małeckiego. O czym przeczytamy w pozycjach znanych pisarzy i artystów? Tego dowiemy się z recenzji książek, które specjalnie dla naszych czytelników przygotowali pracownicy Filii nr 3. Zachęcamy do lektury.

  Czytaj Więcej o: W grudniu po południu
 • W grudniu po południu

  Długie wieczory to fantastyczny czas na książkę. Tylko jaką? Pracownicy biblioteki recenzują ciekawą literaturę godną polecenia. W każdy wtorek prezentować będziemy książki, które możecie odnaleźć w naszej bibliotece i które warto przeczytać. Zaczynamy już dziś od książek: „Pianie kogutów, płacz psów” Wojciecha Tochmana oraz "Oczami radzieckiej zabawki" Konstantego Usenko.

  Czytaj Więcej o: W grudniu po południu

Banery/Logo